Rezerwacje

Dodatkowe informacje:
Na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna, która wynosi 5,00 PLN /za dobę /za osobę, płatna GOTÓWKĄ przy zameldowaniu (nie jest wliczona w cenę pobytu)

Na wpłatę zadatku mają Państwo trzy dni od momentu rezerwacji, na wpłatę pozostałej kwoty mają Państwo czas do dnia zaplanowanego przyjazdu lub na miejscu gotówką, jeśli to możliwe prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłat na adres mailowy pensjonatu, jeśli nie jest możliwe przesłanie ich mailowo bardzo prosimy mieć je przy sobie.


Od 1 stycznia 2020 r. zmieniły się zasady wystawiania faktur.
Szanowny Kliencie,
prośba o wystawienie faktury MUSI być zgłoszona przed dokonaniem zakupu pod rygorem odmowy wystawienia faktury.
,,Ze względu na zmiany w przepisach, jeśli zechcesz otrzymać fakturę na firmę, poinformuj już podczas dokonywania rezerwacji lub przed zapłatą.
Jeżeli sprzedający wystawi Ci fakturę z NIP-em firmy do paragonu, na którym nie ma tego NIP-u, Urząd Skarbowy może nałożyć na sprzedającego dodatkowe zobowiązanie podatkowe w wysokości 100% kwoty VAT na tej fakturze.
Natomiast jeśli jako kupujący rozliczysz taką fakturę, Urząd również na Ciebie może nałożyć dodatkowe zobowiązanie w wysokości 100% tej kwoty VAT.”
Podstawa prawna: art.106b ust. 5 ustawy o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2020 r. poz. 106).

Dla grup zorganizowanych ceny ustalamy indywidualnie

Dzieci do lat 3 BEZPŁATNIE

W obiekcie serwujemy smaczne i świeże dania z tradycyjnej kuchni polskiej. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych posiłków w cenie:

Śniadanie wliczone jest w cenę pokoju

  • Kolacja: 35 zł/os.*
  • Obiad lub obiadokolacja: 45 zł/os.*

* potrzebne wcześniejsze uzgodnienie

Zameldowanie jest możliwe w godzinach 15:00-18:00, wymeldowanie 7:00-10:30

Napisz do nas