Pensjonat

 

Pensjonat Villa Alexandra to starannie odrestaurowany obiekt z początku XX wieku w którym zawsze czekają na Państwa wygodne i przytulne noclegi na terenie Kotliny Kłodzkiej, znanej ze swoich prozdrowotnych właściwości. Pensjonat położony jest w najładniejszej, uzdrowiskowej części  Polanicy-Zdroju, w pobliżu Parku Zdrojowego.

 

To korzystne położenie jest oazą ciszy i spokoju, wspaniałym miejscem do wypoczynku i relaksu, do szkoleń i spotkań integracyjnych. Miła obsługa, położenie wśród zieleni, sprzyjający klimat oraz liczne atrakcje okolicy spowodują, że spędzicie tu Państwo cudowne i niezapomniane chwile.

 

Villa Alexandra położona jest w Parku Zdrojowym blisko pijalni wód mineralnych i centrum przyrodoleczniczego „Wielka Pieniawa” oferującego pełen zakres zabiegów leczniczych i upiększających.

 

Dysponujemy  dwiema salami konferencyjnymi wyposażonymi w niezbędny sprzęt oraz 40 miejscami noclegowymi w komfortowo i pięknie urządzonych pokojach 1,2,3,4 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z wanną lub prysznicem, telefon oraz łącze internetowe.

 

Oferujemy możliwość zamówienia posiłków w naszej kuchni, przygotowanej by zaspokoić oczekiwania każdego podniebienia. Jesteśmy otwarci na szczególne prośby klientów i możemy przygotować dania z różnych zakątków świata. Uwzględniamy też wszelkie restrykcje dietetyczne po wcześniejszych ustaleniach.

 

 

Obiekt dysponuje grillem ogrodowym, co pozwala na wspólną biesiadę pod gwieździstym niebem. Samochody można zaparkować na strzeżonym, zamkniętym parkingu.